Radionica “Piti ili ne piti – pitanje je sad?” povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti
Gradskog društva Crvenog križa Varaždin je u petak, 24. studenog, provelo edukativnu radionicu pod nazivom „Piti ili ne piti – pitanje je sad ?“ u srednjoj školi “Arboretum Opeka” Marčan. Radionica je provedena u zajedničkoj suradnji s Policijskom postajom varaždinskom povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti. Tako su se učenici prvih razreda kroz kratko predavanje upoznali sa osnovnim […]
